Основні можливості

Приєднуйтесь до ImeWow і вибирайте будь-які заняття, які будуть Вам до душі - втіліть в реальність всі Ваші мрії про подорожі.

Плануйте без стресу

Бронюйте квитки заздалегідь, додавайте в обране цікаві місця, визначайтеся з місцем за відгуками інших мандрівників

Можливості подорожей

Знаходьте популярні заходи поруч, купуйте палаючі квитки, користуйтеся персональними рекомендаціями та отримуйте оновлення

Функції офлайн

Завантажте контакти туроператорів, шукайте маршрути для Ваших подорожей і скачуйте їх в пам'ять, переглядайте список майбутніх заходів

Додаткові функції

Встановіть додаток ImeWow і подорожуйте так, як Ви ще ніколи не подорожували раніше - зручно, практично, продуктивно.

Легко використовувати

Уявіть, що Ви задумали відправитися в нове для Вас місце. Представили? А тепер встановіть додаток ImeWow і він підкаже Вам, де Ви зможете орендувати вигідне житло, які яскраві і цікаві місця Вам обов'язково необхідно буде відвідати, а також де Ви зможете поїсти недорого, але максимально смачно.

  • Бронюйте квитки
  • Додавайте пам "ятки
  • Отримуйте оновлення
  • Будуйте маршрут
  • Вибирайте, де поїсти
  • Дізнавайтеся про заходи
  • Читайте відгуки
  • Шукайте однодумців
  • Легке скасування замовлення
  • Контакти туроператорів
Звантажити

5000000

Звантажень

46000

Оцінок

5

Середня оцінка

100000

Постійні клієнти

Скріншоти програми

На представлених нижче скріншотах Ви можете оцінити, що з себе представляє ImeWow і як влаштована робота програми.

Системні вимоги

Для коректної роботи програми «ImeWow - екскурсії та подорожі» потрібна наявність пристрою на платформі Android версії 6.0 або вище, а також не менше 33 Мб вільного місця на пристрої. Крім того, додаток запитує такі дозволи: дані про підключення за Wi-Fi, місце розташування.

Довідка

У представленому нижче довідковому зведенні ми постаралися охопити найбільш популярні питання в частині використання ImeWow.

Ви можете спланувати свою поїздку за допомогою ImeWow так, як це буде зручно Вам. Вибирайте той напрямок, який Вам хочеться відвідати найбільше в даний момент або будь-який інший на Ваш смак, а додаток підкаже Вам, як зробити Вашу подорож незабутньою.

ImeWow може Вам запропонувати ті місця, які користуються найбільшою популярністю в тому чи іншому напрямку, а також запропонує Вам місця, які є досить автентичними. Також ImeWow підкаже Вам, де Ви зможете покуштувати смачної їжі за привабливою ціною.

ImeWow пропонує Вам можливість бронювання квитків зі скасуванням у будь-який час, можливість додавати пам'ятки в обране, складати списки місць і планувати маршрути, знайомитися з відгуками інших мандрівників, шукати захід поблизу.