Kluczowe cechy

Dołącz do ImeWow i wybierz zajęcia, które lubisz, aby spełnić wszystkie swoje podróżnicze marzenia.

Planuj bez stresu

Rezerwuj bilety z wyprzedzeniem, dodaj ciekawe miejsca do ulubionych, decyduj o miejscu na podstawie opinii innych podróżnych

Możliwości podróży

Znajdź popularne wydarzenia w pobliżu, kupuj bilety last minute, korzystaj ze spersonalizowanych rekomendacji i otrzymuj aktualizacje

Funkcje offline

Pobieraj kontakty touroperatorów, wyszukuj trasy dla swoich wycieczek i pobieraj je do pamięci, przeglądaj listę nadchodzących wydarzeń

Dodatkowe funkcje

Zainstaluj aplikację ImeWow i podróżuj tak, jak nigdy wcześniej – wygodnie, praktycznie, wydajnie.

Łatwy w użyciu

Wyobraź sobie, że planujesz udać się do nowego miejsca dla siebie. Reprezentowane? A teraz zainstaluj aplikację ImeWow, a podpowie Ci, gdzie możesz wynająć niedrogie mieszkanie, jakie jasne i ciekawe miejsca na pewno będziesz musiał odwiedzić, a także gdzie możesz zjeść niedrogo, ale jak najsmaczniej.

  • Rezerwuj bilety
  • Dodaj atrakcje
  • Pobierz uaktualnienia
  • Zbuduj trasę
  • Wybierz gdzie zjeść
  • Dowiedz się o wydarzeniach
  • Przeczytaj recenzje
  • Szukaj ludzi o podobnych poglądach
  • Łatwe anulowanie zamówienia
  • Kontakty touroperatorów
Ściągnij

5000000

Pliki do pobrania

46000

Oceny

5

Średnia ocena

100000

Stali klienci

Zrzuty ekranu aplikacji

Na poniższych zrzutach ekranu możesz ocenić, czym jest ImeWow i jak działa aplikacja.

Wymagania systemowe

Do poprawnego działania aplikacji „ImeWow – wycieczki i podróże” potrzebne jest urządzenie na platformie Android w wersji 6.0 lub wyższej, a także co najmniej 33 MB wolnego miejsca na urządzeniu. Ponadto aplikacja żąda następujących uprawnień: dane połączenia Wi-Fi, lokalizacja.

Odniesienie

W poniższym podsumowaniu pomocy staraliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące korzystania z ImeWow.

Możesz zaplanować swoją podróż z ImeWow w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierz miejsce, które chcesz odwiedzić najbardziej w danym momencie lub dowolne inne, a aplikacja podpowie Ci, jak sprawić, by Twoja podróż była niezapomniana.

ImeWow może zasugerować Ci miejsca, które są najbardziej popularne w tym czy innym kierunku, a także zasugerować miejsca, które są bardzo autentyczne. ImeWow podpowie również, gdzie można skosztować pysznego jedzenia w atrakcyjnej cenie.

ImeWow oferuje możliwość rezerwacji biletów z anulowaniem w dowolnym momencie, możliwość dodawania atrakcji do ulubionych, tworzenia list miejsc i planowania tras, czytania opinii innych podróżnych, wyszukiwania wydarzeń w pobliżu.